Кредит без довідки про доходи

Сучасні банки вже давно усвідомили просту істину, що одним з найбільш популярних продуктів є кредит без довідки про доходи, отримати який позичальник зацікавлений, як можна раніше. А Ви раптом взяли спонтанне рішення про відпочинок, або кошти потрібні на лікування, але грошей не вистачає? Не варто зневірятися, Ви можете звернутися до будь-якої фінансової установи, однак імовірність отримання Вами коштів становить по оцінки наших аналітиків всього 6 - 8%, плюс Ви витратите весь свій вільний час, і що саме головне витратите свої сили швидше за все даремно, при цьому зіпсуєте свою кредитну історію відмовами.

Але все-таки отримати кредит без довідки про доходи в Києві це абсолютно реально! Але для цього Вам потрібна справжня професійна допомога Компанії Кредит Центр. У нас без проблем дають кредити готівкою без довідки про доходи в короткі терміни. Діяльність нашої організації різноманітна: ми допоможемо Вам знайти відповідну кредитну програму в банку, або надати Вам кредит готівкою без довідки про доходи в Києві на найпривабливіших умовах.

Кредит готівкою без довідки про доходи: це реально?

Сьогодні, напевно, немає такого банку, який не надавав би позичальникам кредитну програму, що дозволяє придбати кредит готівкою без довідок про доходи. Однак умови і деталі отримання такого кредиту іноді є дуже жорсткими. Наша дружна команда фахівців зробить все можливе, щоб процес оформлення кредиту приніс якомога менше дискомфорту Вам. ФК Кредит Центр, процес оформлення кредиту значно спроститься, так як всю необхідну роботу ми беремо на себе.

Діяльність Кредитної Центру

Для початку співробітники нашої фірми завжди підбирають самі відповідні варіанти швидкого кредиту. Ми непросто зможемо запропонувати Вам найбільш хороші варіанти кредитних пропозицій, але й оформимо, зберемо всі необхідні документи.

Для того щоб співпрацювати з нами, Вам потрібно заповнити правильно онлайн заявку на нашому сайті, або у відділенні Компанії Кредит Центр. Кредитний фахівець перевіряє весь пакет документів, достовірність даних і передає його партнерові. Клієнту потрібно тільки один раз відвідати партнера і отримати гроші в певний час. Оплата за дану послугу здійснюється тільки після отримання кредиту позичальником. Якщо Ви звернетеся до нас, то, безумовно, Ви його отримаєте.

Чому потрібно вибрати саме наш Компанії Кредит Центр у Києві?

  • Ми - це кваліфікований, компетентний персонал, який має пристойний стаж роботи у банківській сфері
  • Кредит Центр економить Ваші сили і час, а також ставить перед собою завдання не залишити не одного клієнта без грошей
  • Оплачувати послугу потрібно в разі позитивного рішення
  • Термін розгляду заявки дуже маленький
  • З кожним клієнтом кредитний фахівець працює індивідуально
  • Наша компанія співпрацює з усіма фінансовими установами в Україні
  • Наші фахівці займаються Вашої угодою до початку подачі заявки і до отримання Вами кредиту
  • Можете не турбуватися за схоронність Ваших персональних даних

Всі питання, пропозиції, скарги просимо направляти Вас на електронну пошту, вказану в розділі сайту «Контакти».

Кредит для осіб, які мають офіційний дохід

Умови, для отримання готівкового кредиту без довідки про доходи:

1. Вік кредитоотримувача: 21-72 років. Позичальник повинен бути резидентом України, і мати постійний дохід.
2. Кредит видається в національній валюті - гривні.
3. Кредит видається терміном до 5 років.
4. Процентна ставка складає від 25%.

Кредит для громадян, які не мають офіційний дохід

Дуже зручний варіант кредитування, для тих громадян, які не мають офіційного джерела доходу. Для отримання кредиту під заставне майно, немає необхідності в наданні довідки про доходи.